×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : یکشنبه, ۲۷ خرداد , ۱۴۰۳  .::.   برابر با : Sunday, 16 June , 2024  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر
راه‌اندازی نظام پیشنهادات در کمیته امداد امام خمینی (ره)
تارا نیوز

به گزارش تارا نیوز،  فتحعلی عزیزی مدیر برنامه‌ریزی و بودجه کمیته امداد استان البرز اظهار کرد: مردم نیک‌اندیش و خیرخواه استان البرز می‌توانند با پیشنهادات خود در تصمیم‌سازی برای مدیریت جریان خیر و احسان در استان البرز و پویایی سازمان‌های حمایتی مشارکت کنند.

وی با اشاره به راه‌اندازی نظام پیشنهادات در کمیته امداد خاطرنشان کرد: هدف اصلی از این اقدام، بسـط و توسـعه ی همفکـری کارکنـان، خـانواده هـای آنـان و عمـوم مـردم در تصمیم سازی های مدیران ارشد و نیز ارائه ایده های جدید در راستای بهینـه سـازی سیاسـتها و برنامـه هـا، فرآینـدها، خدمات، منابع انسانی، سیستمهای اطلاعاتی و ضوابط امداد ایجاد میگردد.

عزیزی بیان کرد: نظام پیشنهادات می‌تواند بستر خوبی را فراهم کند تا مدیران ارشد در تصمیم‌گیری درست و همچنین بهبود عملکرد و ارتقای خدمات به نیازمندان گام‌های مؤثری را بردارند.

وی افزود: با جلب مشارکت گروه‌های مختلف در قالب نظام پیشنهادات به راحتی می‌توان بسترهای اعتلای خدمات به نیازمندان و بهبود عملکرد و کارایی مؤثر را فراهم کرد.

مدیر برنامه‌ریزی و بودجه کمیته امداد استان البرز گفت: در این راستا کمیته امداد استان البرز آماده دریافت تمام ایده‌ها، نظرات و طرح‌های پیشنهادی حوزه‌های تخصصی صاحب نظران، همکاران و مردم نیکوکار است.

عزیزی اضافه کرد: مردم خیراندیش استان البرز می‌توانند با پیشنهادات خود در تصمیم‌سازی برای مدیریت مناسب جریان خیر و احسان در استان و پویایی و تحرک بخشی سازمان‌های حمایتی مشارکت جدی را داشته باشند.

مدیر برنامه‌ریزی و بودجه کمیته امداد استان البرز بیان کرد: مراجعین پس از ورود به سامانه از قسمت پیشنهادهای مردمی، نسبت به ثبت پیشنهاد خود می‌توانند اقدام لازم و مؤثر را انجام دهند.

عزیزی با اشاره به شرایط پیشنهادات در این سامانه گفت: پیشنهادها باید در راستای بهبود اهداف و برنامه‌های امداد، بهبود فرایندهای فعلی، ارتقای ارائه خدمات امداد و مطلوبیت وضعیت خدمت‌رسانی به نیازمندان، توسعه مشارکتهای مردمی در جهت رفع نیاز مددجویان و توانمندسازی فکری و معیشتی خانوارهای تحت حمایت این نهاد، قابلیت اجرایی، شفاف و صریح، هدفمند و تؤام با راهکارهای عملی باشد.

مدیر برنامه‌ریزی کمیته امداد استان البرز تصریح کرد: پس از ثبت پیشنهاد در سامانه کPishnahadat.emdad.ir پیگیری به تلفن همراه پیشنهاد دهنده ارسال می شود که می تواند تمام مراحل بررسی پیشنهاد خود را در سامانه رصد و پیگیری نماید.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.


});