دلیل حذف 9 میلیارد بودجه منطقه 1 چه بود

به گزارش تارا نیوز، حجت الاسلام علیرضا سعیدی در جلسه امروز شنبه کمیسیون تلفیق که به موضوع متمم بودجه سال 1400 می پرداخت، این کاهش را در مخالفت با رویکرد شورای ششم مبنی بر رسیدگی به مناطق کم برخوردار ارزیابی کرد.
سعیدی گفت: از بودجه پروژه تملکات اسلام آباد(رینگ 30 متری) 700 میلیون تومان کم شده که به نظر می رسد با این روند تملکات مربوط به این طرح سال های سال به طول بیانجامد.
وی افزود: همچنین به رغم مشکلات متعدد منطقه 1 از لحاظ نبود تابلوهای ترافیکی مناسب، مبلغ قابل توجهی از بودجه این بخش حذف شده که ضروری است توضیحات لازم در این خصوص ارائه شود.
عضو کمیسیون تلفیق شورای شهر کرج، تصریح کرد: اگرچه رویکرد بودجه نویسی در شهرداری به صورت انقباضی است اما این انقباض بودجه به ویژه در مناطق کم برخوردار با رویکرد و شعار ما در شورای ششم همخوانی ندارد و ضروری است توضیحات لازم در این زمینه ارائه شود.
در این جلسه، مدیر منطقه 1 شهرداری کرج پاسخ های درخور را درباره سوالات رئیس کمیسیون فرهنگی ارائه داد و در نهایت بودجه متمم سال جاری منطقه 1 با بیش از 9 میلیارد تومان کاهش، به تصویب اعضای شورای اسلامی شهر کرج رسید.

دیدگاهتان را بنویسید