اتاق فکر فعالان اقتصادی استان و استاندار البرز تشکیل می شود

به گزارش تارا نیوز، مجتبی عبداللهی در دیدار صمیمانه با فعالان اقتصادی استان که روز یکشنبه در محل اتاق بازرگانی استان برگزار شد، با بیان اینکه تولیدکنندگان و صنعتگران، جهادگران اقتصادی هستند، افزود: فعالان اقتصادی با تمامی مشکلات و موانع همچنان مقتدر و خودکفا به حل موضوعات خود و رونق تولید و صنعت می پردازند.

وی ادامه داد: مایه مباهات و افتخار ما است که چنین سرمایه گذاران و تولیدکنندگانی با بزرگواری و ایثار در البرز فعالیت دارند.
عبداللهی گفت: کشور ما ثروتمند و دارای ذخایری غنی و بی شمار است ولی در شرایط کنونی تحریم های ناجوانمردانه و تنگناهای مالی، مشکلاتی را ایجاد کرده است.

عبدالهی افزود: بر این باور هستم که می توانیم با همفکری، تعامل و شکیبایی، بسیاری از موانع را از سر راه برداریم.

استاندار البرز گفت: این ظرفیت بزرگ و ارزشمند از فعالان اقتصادی در البرز با اتکا به نیرو و توان خود در کشور خوش درخشیده اند و اکنون با هم افزایی و همراهی هم می توانیم گره ها را باز کنیم.وی افزود: با تمام اختیاراتم در حوزه اجرا در خدمت فعالان اقتصادی استان و رونق و توسعه تولید و صنعت البرز خواهم بود و در این راه از هیچ تلاشی فرو گذار نخواهم کرد.

استاندار گفت: قصد ندارم وعده ای بی اساس بدهم ولی هماهنگی و تعامل مجموعه مسئولان مربوطه را برای حل مشکلات جلب می کنم.
وی افزود: در نظر داریم دفتر و یا ساختمانی را راه اندازی کنیم که مجموعه مسئولان مربوطه را در یک مکان جمع کنیم تا مشکلات و موانع سرمایه گذاران را حل کنند.

این مقام مسئول گفت: در فضای مجازی نیز امکانی ایجاد می شود که فعالان اقتصادی بتوانند درخواست های خود را مطرح کرده و پاسخ بگیرند.

وی افزود: اتاق مشورت و هم اندیشی با فعالان اقتصادی استان نیز تشکیل می شود و تمامی اعضا بعنوان مشاور استاندار خواهند بود.
عبداللهی گفت: البرز حدود 11 سال از استقلال و استان شدنش می گذرد ولی زیرساخت های آن همچنان با ضعف جدی مواجه است.

وی افزود: اطمینان دارم که بسیاری از موانع با پیگیری های مجدانه و مطالبه گری حل می شود.

استاندار البرز گفت: در بخش های مختلف استان باید در کنار هم باشیم و تحول ایجاد کنیم بویژه اکنون که سران 3 قوه برای حل مشکلات مردم یکصدا و متحد هستند.

وی با اشاره به اینکه باید فرآیندها باید برای فعالان اقتصادی تسهیل شود، افزود: همان طور که مقام معظم رهبری فرمودند تمامی امور باید پیوست فرهنگی و اجتماعی داشته باشند، اقتصاد هم به فرهنگسازی نیاز دارد.

عبداللهی گفت: برای ارتقا زیرساخت ها در تمامی بخش ها بویژه خدماتی، باید چشم انداز و افق دقیق و روشنی داشته باشیم.
وی افزود: اقدامات مقطعی کارساز نیست بلکه باید برنامه محور و بر اساس خردجمعی حرکت کنیم.

استاندار البرز گفت: از سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی استان دعوت می شود که در حوزه مدیریت شهری و ایجاد تفرجگاه و… نیز در استان همراهی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید