چراغ “یکتا افروز” در بیستمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق تهران روشن شد

به گزارش تارانیوز وبه نقل از روابط عمومی مجموعه کارخانه جات یکتا افروز از امروز در سالن 38B غرفه 642 آماده پذیرایی از علاقمندان به عرصه صنعت برق می باشد.
مجموعه کارخانه جات تولیدی یکتا افروز در سال 1397 با هدف تولید انواع محصولات روشنایی LED با ارائه بهترین کیفیت و خدمات پس از فروش و با بکارگیری به روزترین تکنولوژی روز دنیا فعالیت خود را آغاز کرده است.
یکتا افروز تا کنون موفق به طراحی و تولید بیش از 90 مدل از محصولات روشنایی شده که همچنان با بکارگیری نیروهای مجرب و نخبه در گسترش فعالیت های خود می باشد.
همچنین تا به امروز بیش از 150 فرصت شغلی مستقیم و غیر مستقیم توسط این شرکت ایجاد شده است که با گسترش دامنه فعالیت در فاز های طرح توسعه این تعداد فرصت شغلی به بیش از 500 نفر می رسد.
چشم انداز این شرکت در سال 1400 تبدیل شدن به بزرگترین مجموعه تولیدی صنعت برق کشور است.
تولید کالای با کیفت ایرانی با استفاده از طراحی منحصر به فرد و بهره گیری از مواد مرغوب، جلب رضایت مشتری، استفاده از دانش تخصصی در زمینه طراحی، تولید و ارائه محصولات رعایت استانداردهای ملی ایران در زمینه نور و روشنایی از جمله اهداف پیش روی این شرکت است.
همچنین این مجموعه ضمن تعهد پایدار به گواهینامه های بین المللی از جمله ISO9001, ISO45001, ISO14001 و نشان صادراتی CE نسبت به خدمات پس از فروش به مشتریان خود را متعهد می داند.
نمایشگاه بین المللی صنعت برق تهران از بیست و سوم تا بیست و ششم دی ماه در محل دائمی نمایشگاه های تهران برپاست.

دیدگاهتان را بنویسید