بهزیستی البرز کسب عنوان دستگاه برتر در شاخص های عمومی

به گزارش تارا نیوز، اسدالله حیدری در جمع خبرنگاران به مناسبت کسب رتبه برتر بهزیستی البرز برای سومین سال پیاپی در جشنواره شهید رجایی گفت: کارآمدی و اثر بخشی نظام اداری هر کشور ، عامل مهم و حیاتی در تحقق برنامه های همه جانبه و لازمه توسعه و گسترش مناسب وظایف دولت و سازمان های دولتی ، پایش مداوم و نحوه انجام امور و استقرار مدیریت عملکرد است ، از این رو ارزیابی عملکرد بعنوان فرآیندی مستمر برای بهبود و بالندگی سازمان ها ضروری است و بی تردید برگزاری جشنواره شهید رجایی و ارزیابی عملکرد تمامی دستگاه های اجرایی استان گامی موثر در این جهت میباشد.

وی ادامه داد: در راستای سیاست های کلی نظام اداری ابلاغی مقام معظم رهبری و تاکید دولت محترم بر اجرای نقشه راه و اصلاح نظام اداری بصورت شفاف و کارآمد ، طی ارزیابی که ازسوی معاونت توسعه مدیریت وسرمایه انسانی سازمان مدیریت وبرنامه ریزی استان البرز صورت پذیرفت بهزیستی البرز در ارزیابی عملکرد سال ۹۹ همچون سالهای ۹۷ و ۹۸ حائز رتبه برتر در بین ۵۰ دستگاه اجرایی مورد ارزیابی قرار گرفته ، گردیده است .

حیدری افزود:پاسخگویی، توسعه و ترویج کار تیمی ، شفافیت عملکرد دستگاه ها و اطلاع اقشار جامعه از وضعیت عملکرد دستگاه از دیگر عوامل موثر در ارزیابی عملکرد دستگاه هاست.

وی با اشاره به ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی در بخش شاخص های عمومی و اختصاصی توسط سازمان اداری و استخدامی به صورت سالانه ، گفت: اداره کل بهزیستی استان در ارزیابی شاخص های عمومی توانست در محورهای مختلف دستگاه برتر باشد.

مدیرکل بهزیستی استان البرز اضافه کرد: عملکرد کلیه دستگاهها در ۷ محور اصلاح ساختار سازمانی , توسعه دولت الکترونیک ، مدیریت سرمایه انسانی ، شفافیت و مدیریت مالی ، محور بهبود فضای کسب و کار و ارتقا بهره وری ، ارتقا سلامت اداری ، مسیولیت پذیری و پاسخگویی ، استقلال نظام مدیریت عملکرد مورد ارزیابی قرار گرفت.

وی افزود : درخشش و موفقیت اداره کل بهزیستی استان البرز در کسب رتبه برتر در این جشنواره را از الطاف خداوند بزرگ و حاصل زحمات ارزنده و موثر همکارانم در سازمان میدانم.

حیدری در پایان گفت: برخود لازم میدانم مراتب قدردانی و تشکر خود را از مجموع مدیران ، کارشناسان ، پرسنل خدوم و پرتلاش سازمان و همچنین جامعه هدف سازمان بهزیستی اعلام نمایم و توفیق روز افزون همکارانم در خدمت به نظام مقدس جمهور اسلامی و مردم کشور عزیزمان ایران را از خداوند متعال مسئلت دارم.

دیدگاهتان را بنویسید