×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۲۳ تیر - ۱۳۹۹  
true
false

به گزارش تارا نیوز، علیرضا فتاح پور مدیر بهزیستی کرج در پی بازدید از مرکز اقامتی مهستان و بازدید از واحد اشتغال این مرکز درباره کارآفرینی در عرصه های مختلف ‌اظهار کرد: با تبعیت از فرمایشات مقام معظم رهبری که در شهریور سال ۹۸ در بین جمعی از کار آفرینان به ایراد سخنرانی پرداختند و کارآفرینی را نوعی عبادت و ارزش آفرینی خواندند.

وی افزود: ایران بزرگ امروز بیش از هر زمان دیگر به کار و کارآفرینی نیاز دارد تا همچون عقابی تیز پرواز، در فضای پیشرفت و آبادانی و افتخار اوج گیرد.
مدیر بهزیستی کرج با اشاره به اهمیت کار و کارآفرینی از دیدگاه اسلام ایجاد اشتغال، را علاوه بر جنبه مهم ثروت آفرینی، نوعی زمینه سازی برای به کارگیری گنجینه استعدادهای انسانی دانستند و گفت: ایران، امروز به کارگاه بزرگ تلاش و ابتکار و نوآوری تبدیل شده است اما این واقعیت، تنها گام اول از روند پیشرفت و سرافرازی کشور است.
وی ادامه داد: رهبر انقلاب اسلامی، با تأکید به نیاز اساسی کشور به کار و کارآفرینی دو دلیل اساسی یعنی «آمادگی کشور برای جهش» – و «فشار اقتصادی دشمنان»، ثابت می کند که ایران، بیش از هر دوره دیگر به کار و کارآفرینی احتیاج دارد.
فتاح پور با بیان اینکه بابهره گیری از بیانات مقام معظم رهبری حمایت از کار آفرین و اشتغال زایی بر همه مسولین امری ضروری است، افزود: هنگامی که فردی کارآفرینی میکند در مسیری مقدس گام برداشته است وباید از وی حمایت کرد.

وی اظهار داشت :از همه پسندیده تر کار فردی است که برای جامعه هدف سازمان بهزیستی و افراد بهبود یافته و زنان آسیب دیده و دختران در معرض آسیب و زنان سرپرست خانوار اشتغال زایی نماید.
‌فتاح پور ‌‌خاطرنشان کرد: بر ما واجب است تا در جهت رسیدن به در آمد زایی از این اشتغال ها حمایت کنیم.
وی در پایان گفت:رسیدن به درآمد حرفه ای یعنی اشتغال زایی برای چندین نفر از مددجویان بهزیستی و هدف سازمان بهزیستی جز توانمند سازی این افراد و برگشتن آنها به عرصه کار و تولید و خروج از چرخه مستمری بگیری و مددجو ماندن نیست.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true