×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۲۳ تیر - ۱۳۹۹  
true
false

به گزارش تارا نیوز، نادر ثناگو، مدیرعامل فرودگاه پیام در اولین نمایشگاه رسانه های دیجیتال و بازی های رایانه ای استان البرز با بیان این که رسانه بال پروازی مهم برای هر شرکت و فعالیت است که از گذشته تا کنون دارای سیر گسترده ای در این زمینه بوده است تحول بوجود آمده در دنیای دیجیتال را گسترده دانست.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز، نادرثناگو، مدیرعامل فرودگاه پیام ، تحولاتی که در بخش رسانه ها در زمینه چاپ، نشر و فضای دیجیتال بوجود آمده را مورد بررسی قرارداد و اظهار کرد: قطعا رسانه دیجیتال از مهم ترین دستاوردها در بخش اطلاع رسانی است و به عنوان شاخصه ای مهم ، در حال رشد و تکامل است.
ثناگو ادامه داد: سرعت انتشار، قدرت نفوذ، در عرصه رسانه های دیجیتال امری اجتناب ناپذیر است و امروزه حتی مادربزرگان ما با استفاده از تلفن های همراه در بخش های مختلف به عنوان یک رسانه از آن بهره مند می شوند.
وی افزود: ما نیز به طبع از جامعه و رشد و سرعت تکنولوژی ها در این زمینه از ابزارهای دیجیتال و رسانه های دیجیتال در فعالیت خود در بخش های مختلف از جمله اطلاع رسانی، حوزه فرودگاهی، منطقه ای و صنعتی، گمرک و تبلیغات استفاده می کنیم .
این مسوول مطرح کرد: ما نیز در بازه ای زمانی در سال ۹۷ ارتباط مستمر با رسانه ها را در دستور فعالیت های خود قرار دادیم و در خصوص بحث اطلاع رسانی پروازها ، مسافرت از فرودگاه پیام و … توانستیم با رسانه ها تعامل بسیار خوبی داشته باشیم.
موضوع استارتاپ ها دیگر محور سخنان این مسوول بود؛ وی دراین خصوص گفت: با استارتاپ ها در چند بُعد می توانیم در ارتباط باشیم.
ثناگو خبر داد: اخیرا طرح نوآفرین رونمایی شد و این طرح بسته ای حمایتی در زمینه استارتاپ ها است که در بحث بیمه و وام ها کمک شان می کند.
مدیرعامل فرودگاه پیام اظهار کرد: دربحث ایران هوشمند که درهفته های گذشته با حضو رییس جمهور رونمایی شد، متولی آن مجموعه وزارت ارتباطات است که ما در مجموعه ویژه اقتصادی پیام در حال ساخت اکو سیستمی هستیم که در بحث فعالیت های دیجیتال که در بخشی از آن شرکت های بزرگ هستند که در حال مسقر شدن هستند .
وی ادامه داد: بخشی دیگر دراین طرح خدمات منطقه و خدمات گمرکی است ، بخشی دیگر نیز خدمات آموزشی که در این حوزه ها در حال برنامه ریزی هایی برای استارتاپ ها هستیم که امیدوارم اگر همکاری وزارت خانه، شورای عالی منطقه آزاد و ویژه محقق شود ما یک صندوق سرمایه گذاری خطرپذیر یا VC شکل خواهیم داد و در آن اکو سیستم تلاش خواهیم کرد که فضا و بسترهای مناسب را از لحاظ مکانی ،همچنین حمایت های مالی ،مادی و پوشش های مورد نیاز ایجاد کنیم.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true