×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۲۳ تیر - ۱۳۹۹  
true
false

به گزارش تارا نیوز، رحیم بنامولایی که همراه با یک هیات تجاری به لهستان سفر کرده است گفت: در جریان مذاکرات تجاری بخش خصوصی البرز بافعالان اقتصادی استان سیسیلیا لهستان (میزهای B2B) ، راهکار های همکاری مشترک مطرح و مورد بررسی همه جانبه قرار گرفت.

وی اظهار کرد: در این سفر قصد داریم ضمن گفتگوهای سازنده با مسولان لهستانی در زمینه تسهیل و توسعه روابط تجاری به تفاهم برسیم.

وی افزود: از جمله پیشنهادهای ما به بخش خصوصی لهستان تعاملات تجاری به صورت تهاتر با این کشور است.

رئیس اتاق بازرگانی البرز گفت: به سفارت کشورمان در لهستان پیشنهاد می شود به نحوی مدیریت نماید تا فعالیت تجاری با لهستان به صورت تهاتر انجام پذیرد.

بنامولائی تصریح کرد: در صورتی که سفارت خانه های ما در کشورهای هدف بحث تهاتر صادرات کالا در مقابل واردات نیازهایمان به ویژه مواد اولیه را در دستور کار قرار دهند، قطعا بخش عمده ای از چالش های ناشی از جابه جائی پول برطرف خواهد شد.

وی اظهار داشت: بخش خصوصی به وزارت امور خارجه توصیه دارد در سفارتخانه هایمان مکان هایی در نظر گرفته شود تا به محل آمد و شد و نشست های کاری فعالان اقتصادی ایران و آن کشورها تبدیل شود.

وی ادامه داد: بدین ترتیب زمینه برای توسعه صادرات در مقابل واردات مواد اولیه مورد نیاز کارخانه هایمان مهیا خواهد شد.

اتاق بازرگانی البرز معین کشور لهستان است، لذا با تشکیل کمیته مشترک ایران و لهستان به نمایندگی کشورمان به لهستان سفر کرده ایم.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true